Oversikt over tillitsvalgte i TIF, valgt på årsmøtet 2016/17

VERV NAVN  e-post mobil
Hovedstyret      
Leder Sissel Ludvigsen sl@markakleiva.net 94792760
Nestleder Jo Lyngstad jo@grinakervev.no 99456429
Sekretær Anne Kristine Elken annekristineelken@hotmail.com 90928469
Kasserer Lill Siri Staxrud Lill.staxrud@gmail.com 92222575
Styremedlem Fotball Gruppa ligger nede    
Styremedlem Skigruppa Svein Ludvigsen svein@markakleiva.net 91743685
Styremedlem Løypekomité Cato Bang cato@kontorleverandoren.no 61337117
Styremedlem  Dametrim Inger Torunn Østen ingtooe@online.no 93065682
Ungdomskontakt Guttorm Røken   91169222
Ungdomskontakt Anna Jorunn Østen Hubred    
Skigruppa      
Leder Svein Ludvigsen svein@markakleiva.net 91743685
  Anna N Rolstad   41325111
  Terje Ruden Grinaker terjerg77@gmail.com 91527114
  Anne Kristine Elken annekristineelken@hotmail.com 90928469
  Else Randi Lynne e.r.lynne@hotmail.com 90629121
  Anders Røken   95747714
  Lars Erik Fredriksen larerfre@gmail.com 47880652
Reserve: Anders Øverli   41690289
Fotballgruppa Gruppa ligger nede    
Tingelstad Lysløype  Cato Bang cato@kontorleverandoren.no 90684420
Lygna skisenteer Vegar Hole Stenerud vegstene@online.no 61339896
Øståsen Skiløyper Petter Dahl petter@ainstall.no 61336107
Arrangementskomité Hege Amundsen   91321126
  Anne Marthe Gagnum anne.marthe.gagnum@gmail.com 98222652
Revisor Erling Lynne   61334505
  Harry Årdal haraard@online.no 61335471
Valgkomité  Anne Ruden-Grinaker annegrin@online.no 41471757
  Anne Grethe Hole-Stenerud vegstene@online.no 97134090
  Signe Haga   90754002