Klubbmesterskap 2006.  Tingelstad IF.					
Dato: 12. mars   
     	
					
Start nr.			Navn			Tid
1	Gutter	2 år		Magnus Lismoen		13:23:00	
2	(Kort løype sletta)			
	Jenter	2 år		Amalie Hole Stenerud	11:37:00	
	(Kort løype sletta)			
________________________________________________________________
	Jenter	3 år			
3	(Kort løype sletta)	Oda Grønli Bang		17:33:00	
					
________________________________________________________________
					
4	Gutter	3 år		Daniel Johnsen		07:35:00	
5	(Kort løype)		Lars Hilden		08:25:00
6	(sletta)		Markus Westhagen	09:20:00		
________________________________________________________________	
					
7	Jenter	4 år		Anna Johnsen		04:28:00	
8	(Kort løype)		Kristin Lyngstad	05:13:00	
9	(sletta)		Margrethe Dahl		04:34:00
________________________________________________________________
10	Gutter	4 år		Ådne Rolstad		04:50:00	
	(Kort løype)	 			
	(sletta)
________________________________________________________________
					
11	Jenter	5 år		Emilie Skedsmo		04:21:00	
13	(Kort løype)		Helene R. Hanssen	03:53:00	
14	(sletta)		Mari Brænden Staxrud	04:53:00
15				Tonje Ruud		06:31:00
________________________________________________________________		
	Gutter	5 år			
16	(Kort løype)	 	Borger Rækstad		02:28:00	
17	(sletta)		Eivind S. Granvoll	03:40:00	
18				Even Grønli Bang	06:40:00	
19				Magnus Hole Stenerud	02:32:00	
20				Nikolai B. Westhagen	03:08:00	
21				Simen Nygård		03:00:00	
________________________________________________________________
	Gutter	13 år			
23	(Lysløypa)		Jonny Engelund	0	08:50:00
22				Iver Torstein Skari	10:22:00
________________________________________________________________
	Gutter	12 år
25	(2,5 km)		Sindre Backe		08:52:00
24	(Lysløypa)		Ole Johan Kristiansen	11:35:00
________________________________________________________________
	Jenter	12 år			
29				Karoline Nysveen	10:17:00
27	(2,5 km)		Ida Martine N. Jacobsen	11:15:00
26	(Lysløypa)	 	Anne Marte Næss		11:50:00
28				Karoline Dahl		
________________________________________________________________
32	Gutter	11 år		Mads Kittelsrud		08:37:00
31	(2,5 km)	 	Lars Amund Skari	09:05:00
30	(Lysløypa)		Alexander Jacobsen	11:06:00
________________________________________________________________
33	Jenter	11 år		Bettina Magnussen 	12:09:00
35	(2,5 km)		Jenny B. Raknerud	12:31:00
36				Mari Rækstad		13:19:00
34	(Lysløypa)		Gunbjørg Næss		13:36:00
________________________________________________________________
	Gutter	10 år			
40				Ole Martin Egge		10:15:00
39				Markus Ludvigsen	10:51:00
38	(2,5 km)		Jon Kristian Hilden	12:07:00
37	(Lysløypa)		Joakim Frydenl. Vestby	12:21:00
________________________________________________________________
								
	Jenter	 10 år			
42	(2,5 km)		Nora Linset		08:50:00
41	(Lysløypa)		Ida Lismoen		11:46:00
43				Siri B. Staxrud		12:43:00
44				Åshild Barvik		18:02:00
________________________________________________________________
					
45	Gutter	9 år		Pål Anders Skari	11:26:00	
46	(Lysløypa)		Ole B. Raknerud		20:08:00	
47	(2,5 km)		Ludvig Røssåsen		19:38:00	
________________________________________________________________			
48	Jenter	9 år		Cecilie Ruud		18:31:00	
49	(Lysløypa)		Guro Rækstad		14:13:00	
50	(2,5 km)	 	Idun B. Westhagen	13:45:00	
51				Ingeborg Dahl		20:09:00	
52				Inger Loise Lyngstad	12:06:00	
53				Tea R. Hole		19:36:00	
________________________________________________________________
					
55	Gutter	8 år		Anders Johnsen		15:49:00	
56	(Lysløypa)		John Olve K. Johnsen	12:23:00	
57	(2,5 km)		Lars Magnus K. Johnsen	11:41:00	
58				Lasse Mathisen		16:52:00	
59		 		Yngve Svaerd		14:11:00	
60				Adrian Hoff		18:15:00	
________________________________________________________________
61	Jenter	8 år		Anna E. Gårder		18:14:00	
62	(Lysløypa)		Ida Y. Hole		18:07:00	
63	(2,5 km)		Line Jacobsen		13:40:00	
64				Nora Lyngstad		14:38:00	
________________________________________________________________
					
	Jenter	7 år			
65	(Lysløypa)		Inger Johanne Næss	20:12:00	
66	(2,5 km)		Kirsten R. Hanssen	19:40:00	
67				Malene S. Højfeldt	02:18:00	kort løype
68				Marte Røssåsen		02:27:00	kort løype
69				Silje Bartnes Ruud	35:00:00	
________________________________________________________________
					
70	Gutter	7 år		Bendik Skari		03:17:00	kort løype
71	(Lysløypa)		Eskil Frydenlund Vestby	20:57:00	
72	(2,5 km)		Fredrik Kløvstad	21:53:00	
73	ev. kort løype		Håkon Hilden		21:15:00	
74				Jon Petter S. Nordberg	17:39:00	
75		 		Mats Nygård		18:39:00	
76		 		Sindre S. Granvoll	02:25:00	kort løype
77				Vemund Rolstad		14:38:00	
________________________________________________________________
	Jenter	6 år			
78	(Lysløypa)		Nina Hansen Pettersen	04:26:00	kort løype
________________________________________________________________

79	Gutter	6 år		Erik Mathisen		18:56:00	 
80	(Lysløypa)		Eskil Backe		16:03:00	 
81	(2,5 km)		Lars Erik Egge		16:19:00	 
82		 		Tor Anders Egge		16:19:00	 
________________________________________________________________
					
84	Herrer	Senior		Jan Linset		10:19:00	
90	Idealtid		Axel Ruden		10:48:00	
87				Willy Westhagen		10:14:00	
88				Ole Næss		11:09:00	
86				Petter Dahl		09:30:00
83				Erik Raknerud		08:54:00
85				Johan Svaerd		08:04:00
89				Lars Kløvstad		15:23:00
				Idealtid		10:32:37
________________________________________________________________
					
Skriv ut denne siden